• Ata Mh. Lizbon Cd. No:133/B - Öveçler-Çankaya/ANKARA
  • 0535 304 55 85
  • info@cinaryapidekorasyon.com.tr
background

Sıkça Sorulan Sorular

Çınar Yapı Dekorasyon 2020 yılında Ankara Öveçler ’de Çınar Yıldız tarafından kurulmuştur. Geçmişin de 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan kuruluş yetkilisi Çınar Yapı Dekorasyonu profesyonel hayat geçirirken, tadilat ve dekorasyon alanında müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve dürüstlüğü kendine hedef alarak belirlemiştir. Siz değerli müşterilerimiz de firmamızı tercih ederek istediğimiz tarzda, modelde iç dizaynı oluşturacak biçimde fikirler edinebilirsiniz. Yüksek performans ve yüksek kalite ile işlerine devam etmekte olan ÇINAR YAPI DEKORASYON olarak evlerinizi, ofislerinizi ve yaşam alanlarınızı emanet ederek, istediklerinizi alabilirsiniz. Çınar Yapı Dekorasyon da Hayalleriniz Gerçek olur.

Çınar Yapı Dekorasyon Ankara genelinde; Çankaya – Öveçler – Dikmen – Sokullu - Mehmet Paşa Caddesi – Keklikpınarı – Oran – Bahçelievler – Küçükesat – Seyranbağları – Balgat – Yüzüncüyıl – Keçiören – İncek – Yaşamkent – Çayyolu – Çukurambar – Mamak – Demet – Batıkent – Gölbaşı – Bağlıca – Etimesgut – Cevizlidere – Ata Mahallesi – Huzur Mahallesi – Harbiye Mahallesi – Öveçler 4. Cadde – (Kabil Caddesi) – Öveçler 2. Cadde (Lizbon Caddesi) Taşpınar Mahallesi – Tulumtaş Mahallesi – Gökkuşağı Mahallesi – Aydınlar Mahallesi semtlerine hizmet vermektedir..

Çınar Yapı Dekorasyon Ev Tadilatı, Ofis, tadilatı, villa tadilatı, hobi bahçeleri ve yaşam alanlarına dair her türlü tadilat – dekorasyon işlerini yapmaktayız

Genel bir dekorasyon, tadilat işinde öncelikle kırım-yıkım ve altyapı işleri yapılır. Daha sonrasında sıva ve alçı işleri ile devam eder. Zemin ve duvar döşemeleri yapılır. En son, müşterilerimizle beraber model ve rengine karar verdiğimiz montaj ürünleri monte edilir. Son aşamada müşterimizin mekânı temizlenerek anahtarı teslim edilir.

Çınar Yapı Dekorasyon olarak müşterilerimizin bütün yaşam alanlarını ve çalışma alanlarını yeniliyoruz. Bunlar; kırım, yıkım, alçı, boya, zemin ve duvar kaplamaları, mobilya imalatı, kapı ve pencereler, duvar örme, ev ve ofis bölmeleri, dekoratif alçıpan ve ahşap modellemeleri, tavan süslemeleri, genel alanı ışıklandırma ve benzeri gibi işleri yapmaktayız.

Firmamız ödemeler konusunda müşterileri ile oturup müşteri bütçesine ve ödeme rahat yapabileceği bir şekilde planlama yapmaktadır. Kredi Kartı taksitlendirmesi veya Kart ile ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Firmamız keşif Ücreti almamaktadır.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı